siepacz
PostWysłany: Czw 18:47, 05 Paź 2006    Temat postu: Ale trzymasz wkońcu całe fundusze!!

I zeby dostać taką opinię od Fabianowskiej na koniec roku! przy CAŁEJ szkole wychwaliła twoje ZAANGAŻOWANIE!!
Czarny
PostWysłany: Czw 18:40, 05 Paź 2006    Temat postu:

Masz racje Skarbnik to niewdzięczna funkcja ale dam rade;) Czego sie nie robi dla szkołyWink
siepacz
PostWysłany: Czw 18:35, 05 Paź 2006    Temat postu: Nowa grupa wita!!

Nowa grupa RSU wita!! Możecie byc pewni, że wieeele się pozmnienia.. Szukują się zmiany na dyskotekach. Przeforsowany został mój pomysl z muzyką rockową.!! Szukuje się też nowa dziesięcina... Przewodniczacą została nasza perfekcjonistyczna, poukładana, organizatorska (jako jedyna miała kampanię z prawdziwego zdarzenia, he he!) Weronika Kocik, wice Ola Skorupa (minmo wszystko - gratulacje!!) a niewdzięczna funkcje skarbnika pełni Maciek Czarnecki. Ja się wzięłam urządowienie 4 władzy. a sekretarzem została Gocha Mądra.

pozdrawiam, Naczelny Koordynator ds. Mediów, siepacz